Στην COSMOTE TV οι μάχες της Εθνικής Ελλάδας στο UEFA Nations League

228

– Πρώτος αντίπαλος της Εθνικής Ελλάδας η Σλοβενία στην πρεμιέρα της διοργάνωσης, την Πέμπτη 3/9

– Όλο το πλούσιο ρεπορτάζ της δημοσιογραφικής ομάδας της COSMOTE TV, μέσα από την ειδική εκπομπή «UEFA Nations League Show»

– Οι κορυφαίες αναμετρήσεις της διοργάνωσης θα μεταδοθούν ζωντανά από τα κανάλια COSMOTE SPORT HD

Πρεμιέρα κάνει αυτή την εβδομάδα στα κανάλια COSMOTE SPORT HD, το δεύτερο- στην ιστορία του- UEFA Nations League, με τους αγώνες της Εθνικής Ελλάδας να συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον των τηλεθεατών.

Στην έναρξη της διοργάνωσης, την Πέμπτη 3/9, η Ελλάδα που ανήκει στον τρίτο όμιλο της C λίγκας, μαζί με την Σλοβενία, το Κόσοβο και την Μολδαβία θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας, τους Σλοβένους. Ο αγώνας θα μεταδοθεί στις 21.45, στο COSMOTE SPORT 1HD, σε περιγραφή του Σωτήρη Κωσταβάρα. Oι συνδρομητές της COSMOTE TV θα συντονιστούν με το COSMOTE SPORT 1HD από τις 20.30, για να παρακολουθήσουν την εκπομπή «UEFA Nations League Show», με τους Στέφανο Αβραμίδη και Βασίλη Σαμπράκο, και να μάθουν όλες τις λεπτομέρειες και τα τελευταία νέα πριν από τη σέντρα του αγώνα της Ελλάδας, αλλά και του μεγάλου ντέρμπι της πρεμιέρας του θεσμού, μεταξύ Γερμανίας και Ισπανίας (21.45, COSMOTE SPORT 3HD). Με την ολοκλήρωση του ματς της Εθνικής Ελλάδας, η εκπομπή θα επιστρέψει στο COSMOTE SPORT 1HD (23.45) για το ρεπορτάζ του αγώνα, αλλά και τα highlights από τις σπουδαιότερες αναμετρήσεις της πρεμιέρας.

Μέρα της Εθνικής Ελλάδας είναι και η Κυριακή 6/9, καθώς -στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων- η χώρα μας θα αναμετρηθεί εκτός έδρας με το Κόσοβο (21.45, COSMOTE SPORT 1HD). Η δημοσιογραφική ομάδα των καναλιών COSMOTE SPORT HD θα μεταφέρει όλο το παρασκήνιο και τα σημαντικότερα νέα του αγώνα της Εθνικής, αλλά και των κορυφαίων αναμετρήσεων της ημέρας, μέσα από την εκπομπή «UEFA Nations League Show». Η εκπομπή θα μεταδοθεί πριν και μετά το κρίσιμο ματς (20.30 & 23.45, COSMOTE SPORT 1HD).

Οι κορυφαίες αναμετρήσεις της 1ης (3-5/9) και της 2ης αγωνιστικής (6-8/9) της φάσης των ομίλων του UEFA Nations League θα μεταδοθούν ζωντανά από τα αθλητικά κανάλια της COSMOTE TV.

ΠΡΟΣΟΧΗ Legenda: με κίτρινο οι αλλαγές.

Σεπτέμβριος

Τρίτη 01.09.20

01.30 Milwaukee Bucks-Miami Heat, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference Semifinals – Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 6 LIVE COSMOTE SPORT7HD

13:00 Κλήρωση UEFA Champions League Playoffs LIVE COSMOTE SPORT1HD

Τετάρτη 02.09.20

03.30 Denver Nuggets- Utah Jazz, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference, First Round Game 7 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Πέμπτη 03.09.20

01.30 Milwaukee Bucks-Miami Heat, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference, Semifinals Game 2 LIVE  COSMOTE SPORT4HD

03.00 Dallas Wings-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

04.00 Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference, First Round Game 7 LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Κροατία-Ελλάδα, UEFA European U-21 Championship 2021 Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Λετονία-Ανδόρα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE  COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σλοβενία-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μολδαβία-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γερμανία-Ισπανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ρωσία-Σερβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ουκρανία-Ελβετία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Τουρκία-Ουγγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Φινλανδία-Ουαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Βουλγαρία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

Παρασκευή 04.09.20

01.30 Boston Celtics- Toronto Raptors, 2020 NBA Playoffs, Eastern Conference, Semifinals Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.00 Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015-Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κ21 FINAL4, 1η Αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT6HD

11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Παναθηναϊκός Α.Ο.- Α.Σ. Άρης, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κ21 FINAL4, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

19.00 Λιθουανία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιταλία-Βοσνία & Ερζεγοβίνη, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ολλανδία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λευκορωσία-Αλβανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Νορβηγία-Αυστρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σλοβακία-Τσεχία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Σκωτία-Ισραήλ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                      COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs 

Σάββατο 05.09.20

09.00 WRC Εσθονία, SS4 Otepaa 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.00 Παναθηναϊκός Α.Ο.-Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κ21 FINAL4, 2η Αγωνιστική  LIVE  COSMOTE SPORT6HD

10.00 WRC Εσθονία, SS5 Maekula 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.15 WRC Εσθονία, SS6 Elva 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Α.Σ. Άρης- Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κ21 FINAL4, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.35 WRC Εσθονία, SS7 Prangli 2 LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

15.15 WRC Εσθονία, SS8 Kanepi 2 LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Βόρεια Μακεδονία-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Γιβραλτάρ-Σαν Μαρίνο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 WRC Εσθονία, SS9 Otepaa 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.40 Formula 2 Italy, Monza, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Εκπομπή «Pregame Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ» LIVE `                                                COSMOTE SPORT1HD

19.00 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ, Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE   COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ισλανδία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Κύπρος-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE   COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE   COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εσθονία-Γεωργία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE  COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «Postgame Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ» LIVE `                                                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σουηδία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Πορτογαλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Δανία-Βέλγιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

NBA Playoffs

Κυριακή 06.09.20

03.00 UFC Fight Night: Alistair Overeem vs Augusto Sakai, USA, Las Vegas LIVE  COSMOTE SPORT8HD

09.00 WRC Εσθονία, SS14 Kambja 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.00 Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων- Παναθηναϊκός Α.Ο.  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κ21 FINAL4, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

10.45 WRC Εσθονία, SS15 Arula 2 LIVE                                                                          COSMOTE SPORT8HD

11.25 WRC Εσθονία, SS16 Kaagvere 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.50 Formula 2 Italy, Monza, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015- Α.Σ. Άρης, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κ21 FINAL4, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 WRC Εσθονία, SS17 Kambja 2 Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE  COSMOTE SPORT5HD

16.00 Ουαλία-Βουλγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE  COSMOTE SPORT2HD

16.00 Ανδόρα-Νησιά Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE  COSMOTE SPORT3HD

16.10 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Αγώνας LIVE                               COSMOTE SPORT5HD

19.00 Σλοβενία-Μολδαβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE  COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ουγγαρία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE   COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ιρλανδία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE    COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κόσοβο-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελβετία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE  COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ισπανία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σερβία-Τουρκία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE 21.45 Μάλτα-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE  COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

Δευτέρα 07.09.20

03.00 Los Angeles Sparks-Chicago Sky, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 Καζακστάν-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ολλανδία-Ιταλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE  COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αλβανία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE    COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βόρεια Ιρλανδία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Αυστρία-Ρουμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE  COSMOTE SPORT7HD

21.45 Τσεχία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE  COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ισραήλ-Σλοβακία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

NBA Playoffs

Τρίτη 08.09.20 

19.00 Αρμενία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Γεωργία-Βόρεια Μακεδονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE  COSMOTE SPORT3HD

21.45 Δανία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γαλλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σουηδία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Κύπρος-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βέλγιο-Ισλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λουξεμβούργο-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

NBA Playoffs

Τετάρτη 09.09.20

NBA Playoffs

Πέμπτη 10.09.20

NBA Playoffs

Παρασκευή 11.09.20

02.00 Indiana Fever-New York Liberty, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

09.55 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT7HD

14.10 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVECOSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική

NBA Playoffs

Σάββατο 12.09.20

09.55 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT7HD

12.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE      COSMOTE SPORT7HD

14.25 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE     COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.40 Formula 2 Ιταλία, Μούτζελο, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, ACB Supercopa, 1ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τενερίφη-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Supercopa, 2ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT8HD

Premier League, 1η Αγωνιστική

LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική

NBA Playoffs

Κυριακή 13.09.20

03.00 UFC Fight Night: Tiago Santos vs Glover Teixeira, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT8HD

09.15 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE    COSMOTE SPORT7HD

09.45 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.15 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.00 FIM Enel Moto-E World Cup Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.45 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT7HD

12.05 Formula 2 Ιταλία, Μούτζελο, 2ος Αγώνας LIVE           COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE  COSMOTE SPORT5HD

16.10 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT5HD

19.30 ACB Supercopa, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT5HD

LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική

NBA Playoffs

Δευτέρα 14.09.20

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE  COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE   COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE  COSMOTE SPORT6HD

Premier League, 1η Αγωνιστική

LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική

NBA Playoffs

Τρίτη 15.09.20

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 16.09.20

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE   COSMOTE SPORT6HD

NBA Playoffs

Πέμπτη 17.09.20

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

NBA Playoffs

Παρασκευή 18.09.20

09.55 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.10 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

17.00 WRC Τουρκία, SS1 Icmeler LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.20 WRC Τουρκία, SS2 Gokce LIVE   COSMOTE SPORT9HD

19.30 Αμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή «GameR1»                                                                                              COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa, 1η Αγωνιστική

Σάββατο 19.09.20

08.50 WRC Τουρκία, SS3 Yesilbelde 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

09.55 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

10.00 WRC Τουρκία, SS4 Datca 1 LIVE                                                                                                                                 COSMOTE SPORT9HD

10.50 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

11.05 WRC Τουρκία, SS5 Kislan 1 LIVE                                                                                                                                 COSMOTE SPORT9HD

11.50 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ανόβερο-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.25 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                        COSMOTE SPORT5HD

14.50 WRC Τουρκία, SS6 Yesilbelde 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE      COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE    COSMOTE SPORT5HD

16.30 Κολωνία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga 1η Αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT4HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT9HD

17.10 FIM Enel Moto-E World Cup Emilia Romagna, Misano, 1ος Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT5HD

19.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ουνιόν Βερολίνου-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική REC  COSMOTE SPORT3HD (19.09, 16:30)

21.30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT7HD

Premier League, 2η Αγωνιστική

LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική

NBA Playoffs

ACB Liga Endesa, 1η Αγωνιστική

Κυριακή 20.09.20

03.00 UFC Fight Night: Colby Covington-Tyron Woodley, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE  COSMOTE SPORT8HD

07.30 WRC Τουρκία, SS9 Cetibeli 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

09.00 WRC Τουρκία, SS10 Marmaris 1LIVE COSMOTE SPORT9HD

09.15 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.45 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.15 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.00 FIM Enel Moto-E World Cup Emilia Romagna, Misano, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.10 WRC Τουρκία, SS11 Cetibeli 2 LIVE  COSMOTE SPORT9HD

11.45 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

13.00 WRC Τουρκία SS12 Marmaris 2-Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.05 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Κίελο-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Λειψία-Μάιντς, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT3HD

17.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix » LIVE                                                                                                                        COSMOTE SPORT5HD

Premier League, 2η Αγωνιστική

LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική

Liga NOS, 1η Αγωνιστική

NBA Playoffs

ACB Liga Endesa, 1η Αγωνιστική

VTB United League Regular Season

Δευτέρα 21.09.20

15.30 WTA Internazionali BNL d’ Italia, Τελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Τελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μπόχουμ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE         COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                        COSMOTE SPORT1HD

Premier League, 2η Αγωνιστική

NBA Playoffs